Біла тростина - 2019

31 жовтня в рамках волонтерської програми «Біла тростина» студентами ІІ курсу, групи Д під керівництвом координатора програми Л.М.Лагнюк у Дубенському коледжі РДГУ було організовано чергову зустріч із членами Дубенської організації УТОС.

bt1

Метою заходу було привернення уваги студентської молоді до проблем громадян з вадами зору та виховання толерантного ставлення до них.

bt2 bt3 bt4 bt5

Голова Дубенської організації УТОС Мельниченко М.Г. звернувся до присутніх зі словами підтримки та звернув увагу на те, що серед людей із вадами зору є багато талановитих та обдарованих особистостей. Зокрема, серед гостей був запрошений С.П.Рачинець - поет, представник української християнської поезії, який презентував свою поетичну збірку «Лет лебединий». У свою чергу студенти Братасюк В. (ІІІ-С), Порана А. (ІІ-В), Пшеничний А. (ІІІ-В), Карпюк В. (ІV-А), Подворна О. (III-В) подарували присутнім музичні номери. До виготовлення подарунків долучилися і студенти ІІІ-Г курсу в рамках мистецького проекту «Чарівна скринька» (керівник О.А.Сірман).

bt7 bt6

Зустріч завершилася врученням подарунків.

bt8