Свято студента у Дубенському коледжі РДГУ

Відомий поліглот, блогер і мандрівник Бенні Льюїс стверджує, що успішне вивчення іноземної мови не можливе без пристрасного захоплення нею. Перефразовуючи ці слова, скажемо: для того щоб майстерно оволодіти вчительською професією, треба нею щиро зацікавитися. Але де ж узяти це натхнення? Відповідь проста: прийти на концерт творчої групи працівників Дубенського коледжу РДГУ, присвячений Міжнародному дню студента. Ось де найкраща реклама педагогічної професії! Ось доказ її універсальності! І ось джерело справжнього натхнення!

ds18 01 ds18 02

Неймовірне дійство, створене 19 листопада в Районному будинку культури м. Дубна викладачами різних дисциплін, секретарями, лаборантами та іншими працівниками, мало назву «Життя уві сні і наяву». Учасники під керівництвом Віри Семещук, як і щороку впродовж вісімнадцяти років, стали акторами, співаками, танцівниками, ведучими. Вони виходили на сцену, щоб за допомогою мистецтва слова донести глядачам основний меседж вечора: «Реальний світ не варто замінювати віртуальним».

ds18 03 ds18 04

Традиційно свято розпочалося із привітання директора коледжу В. П. Бабака. Потім Валерій Павлович нагородив окремих студентів грамотами і грошовими винагородами. Було озвучено також результати огляду-конкурсу на кращу студентську кімнату.

ds18 05 ds18 06

Міську владу представляли заступник мера Василь Скринчук та начальник відділу з питань внутрішньої політики, зв'язків з громадськими організаціями та засобами масової інформації Ерна Шевчук. Посадовці привітали студентів і викладачів зі святом, подарували їм ефектно прикрашений торт, а також вручили грамоту керівнику театру народної пісні «Погостини» Ірині Пулик за активну громадську діяльність, значний особистий внесок у розвиток національної культури і мистецтва, високий професіоналізм та плідну роботу з популяризації української пісні.

ds18 07 ds18 08

Представники органів студентського самоврядування провели цікаве інтерактивне змагання, переможців якого назвали в кінці вечора і нагородили солодкими призами.

ds18 081 ds18 09

Як уже заведено, студенти випускних курсів запропонували увазі аудиторії цікаві номери.

ds18 17 ds18 13
ds18 11 ds18 12

А викладачі та інші працівники коледжу, як завжди, вразили переповнену залу своїми яскравими образами, віртуозними перевтіленнями, запальними танцями, досконалим вокалом. І не лише почуття обов’язку спонукало учасників важко працювати над підготовкою і власне проведенням заходу, а й поклик серця, палке бажання поділитися частинкою свого багатогранного «я» і «підзарядити» позитивною енергією усіх присутніх у залі, а найперше – своїх студентів. Глядачі захоплювалися талантами своїх наставників, переймалися їх натхненням, усвідомлювали, який невичерпний творчий потенціал мають їх педагоги, і запалювалися бажанням самим долучитися до потужної вчительської спільноти.

ds18 15 ds18 10
ds18 14 ds18 16